Dyrektor Juventusu: Nie mogę wziąć Martiala, nie mogę rozmawiać z Manchesterem United o cenie

Według Mirror, Manchester United nie chce obniżyć opłaty transferowej Martiala, co utrudniło Juventusowi wypożyczenie napastnika, który chce odejść. Martial chce opuścić United w styczniu, ale jak dotąd nie znalazł żadnych nowych zalotników, ponieważ United wymaga od klubu wypłaty pełnej pensji do końca sezonu, jeśli chcą go wypożyczyć. koszulki piłkarskie

Juventus stał się najnowszym zespołem, który został odrzucony po tym, jak Manchester United odrzucił ofertę Sewilli na początku tego miesiąca, kontaktując się z Martialem w sprawie transferu. Koszulka Manchester United

Menedżer Juventusu Maurizio Arrivabene ujawnił: – W obecnych okolicznościach nie jest to dla nas wykonalna umowa. Biorąc pod uwagę konkretne liczby, nie mamy dalszych negocjacji i nie możemy oczekiwać żadnych zniżek od Manchesteru United.

Po tym, jak Rangnick stwierdził, że Martial nie chciał grać, a Martial temu zaprzeczył, Rangnick powiedział dziennikarzom, że rozmawiał z Martialem o tej sprawie, a teraz sprawa została rozwiązana.

Rangnick powiedział: „Rozmawiałem z nim w niedzielę, a także rozmawiałem o tym, co się stało i co myślę o całej sytuacji. Teraz jest już załatwione. Nie trenował wczoraj i dzień wcześniej. Być może trenuje dzisiaj, trenuje dzisiaj. Zdecyduję, kiedy to się skończy, jeśli jest w drużynie. Zobaczymy, co się stanie.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like these