Dybala ponownie kontuzjowany, może przegapić mecz Ligi Mistrzów w przyszły wtorek

Juventus zremisował w piątek 1:1 z Torino w Serie A. W 13. minucie Cuadrado wykonał rzut rożny, a De Ligt strzelił głową z małego kąta z dystansu. Turyn wyrównał w 62. minucie, Brekalo dośrodkował z lewej strony, a Belotti wpadł do siatki z krawędzi małego pola karnego, 1-1. koszulki piłkarskie

Dybala opuścił boisko na początku drugiej połowy z powodu kontuzji i raczej nie zagra przeciwko Villarreal w Lidze Mistrzów we wtorek.

Dybala był podejrzewany o kontuzję uda wkrótce po rozpoczęciu drugiej połowy, a kolega z drużyny McEnany nie miał nawet czasu na rozgrzewkę, aby zastąpić Dybalę. koszulka Juventus

Po zastąpieniu Dybali usiadł na ławce z lodem na lewym udzie. Nie jest jasne, jaka jest kontuzja. Argentyński napastnik opuścił kilka meczów w tym sezonie z powodu kontuzji mięśni.

Zapytany o sytuację Dibany po meczu, trener Juventusu Allegri powiedział: „Nie martwię się, zawsze mamy do czynienia z kontuzjami w sezonie, Villarreal we wtorek, zagra każdy, kto jest w dobrej formie”.

Juventus stracił kolejne 2 punkty i zdobył tylko 47 punktów w 26 meczach Serie A, zajmując czwarte miejsce, 8 punktów za czołowym AC Milanem io 1 mecz więcej niż Milan.