5 golova, 4 gola u gostima, Foden ima najveći postotak gostujućih golova u Premier ligi

U ovom kolu Premier lige Manchester City je pobijedio Brentford sa 1-0 i upisao 10 uzastopnih pobjeda, povećavši svoju prednost na ljestvici. koszulki piłkarskie

Jedini pogodak za Manchester City na ovoj utakmici bio je Foden.

U 16. minuti utakmice De Bruyne je u Manchester City dres iskosa prošao s desne strane. U 16. minuti De Bruyne je ubacio s desne strane, a Foden je s ruba kaznenog prostora gurnuo u mrežu.

Statistike pokazuju da među 34 prvoligaša koji su postigli više od 5 golova Foden ima najveći postotak gostujućih golova.

Od Fodenovih 5 golova, 4 su postignuta u gostima, a udio golova u gostima bio je čak 80%.

Fodenova 4 gola u gostima u Premier ligi bila su 1 gol protiv Liverpoola, 2 gola protiv Brightona i 1 gol protiv Brentforda. Uz to, na domaćem terenu protiv Leeds Uniteda postignut je 1 gol.

Foden je ove sezone igrao 13 puta u Premier ligi, uključujući 10 startova, zabio je 5 golova i 3 asistencije. Igrao je 5 puta u Ligi prvaka, uključujući 3 starta, zabio je 1 gol i 1 asistenciju. Također igrao 2 puta u Liga kupu, 1 start, 1 gol, 2 asistencije.